Обов'язкова гарантія на всі види робіт
Працюємо на ринку електромонтажних послуг 9 років
Більше 300 виконаних робіт по електромонтажу

Послуги електрика, всі види електромонтажних робіт в місті Миколаїв і області

Перелік видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів IV категорії складності.

Виконання пусконалагоджувальних робіт для:

 1. Електротехнічних пристроїв;
 2. Автоматизованих систем управління;
 3. теплоенергетичного обладнання.

Будівництво об'єктів інженерної інфраструктури.

Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання, іншого обладнання:

 1. Опалення;
 2. Електропостачання та електроосвітлення;
 3. Коштів автоматизації і контрольно-вимірювальних приладів, зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних мереж.

Монтаж зовнішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання, іншого обладнання:

 1. Електропостачання та електроосвітлення.
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ТЕЛЕФОНУ
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Ваші дані ніколи не будуть використані в спам розсилках або передані третім особам

Проведення електромонтажних робіт підвищеної небезпеки

Випробування електроустановок та електрообладнання

 1. Силові трансформатори
 2. Силові конденсатори
 3. Силові кабельні лінії
 4. Повітряні мережі електропередач
 5. Збірні і опорні ізолятори
 6. Підвісні та опорні ізолятори
 7. Уведення і прохідні ізолятори
 8. Масляні і елеткромагнітні вимикачі
 9. Повітряні вимикачі
 10. Вимикачі навантаження
 11. Запобіжники, напругою понад 1000 В
 12. Роз'єднувачі, короткозамикачі і відвікремлювачі
 13. Вентильні розрядники
 14. Сухі реактори
 15. Вимірювальні трансформатори
 16. комплектні розподільчі пристрої (КРУ, КРУН)
 17. Електродвигуни змінного струму
 18. Машини постійного струму
 19. Заземлювальні пристрої
 20. Електроустановки напругою до 1000 В
 21. Електричні випробування засобів електрозахисту

Відгуки наших клієнтів

 • Володимир Євгенович

  Розважальний центр

  Замовляли послуги пов'язані з електромонтажними роботами для всього об'єкта. Роботу зробили вчасно і якісно

 • Олег Віталійович

  Житловий будинок

  Потрібно було поміняти проводку в квартирі. Хлопці зі своєю роботою впоралися швидко і якісно

 • Михайло Костянтинович

  Офісне приміщення

  Міняли освітлення на більш сучасне в усьому будинку для економії електроенергії. За порадою компанії поставили LED освітлення. Яскравості освітлення більш ніж достатньо, а рахунок менше

 • Олексій Олексійович

  Виробничий об'єкт

  Встановлювали систему відеоспостереження по всьому об'єкту. Чи задоволені. Тепер можна спостерігати за робочим процесом навіть з телефону

Як ми працюємо

КРОК 1.

Зустріч з клієнтом на об'єкті. Наш фахівець проводить попередній огляд обсягу роботи. Надає консультацію з питань.

КРОК 2.

Ми проводимо планування роботи, розраховуємо вартість відповідно до обсягів. Надаємо декілька варіантів і стверджуємо з клієнтом найбільш підходящий.

КРОК 3.

Проведення роботи. Контроль якості.
Здача об'єкту згідно з обумовленими термінами.

Корисна інформація від MegaWatt

Блог - Читать все записи

Сонячні панелі в Миколаєві
На сьогодні альтернативні джерела енергії це не тільки корисно для навколишнього серед, але і вигідно для тих, хто вирішує їх використовувати. Все принадність таких джерел в тому, що вони є поновлюваними, не шкодять екології і приносять тільки користь. Все, що потрібно людині, це просто правильно використовувати те, що кожен день є навколо кожного. Одним з найбільш популярних зараз видів альтернативних джерел енергії є сонячні. Для їх збору використовують сонячні панелі , які перетворюють енергію сонця в електрику. Весь цей процес ні на секунду не шкодить навколишньому середовищу. К..
Сонячні батареї Миколаїв
Сонце - це єдина зірка Сонячної системи, яка забезпечує життя на нашій планеті. Без процесів, які відбуваються завдяки потраплянню сонячного світла на поверхню планети, все живе давно б зникло - замерзло або вимерло від нестачі їжі.Використання сонячної енергії на благо людства це давно не новина. Уже багато років людина використовує сонячне проміння для роботи різних приладів, що з'являються з розвитком техніки.Не виключенням є і сонячні батареї, що використовуються для збирання сонячної енергії і переробки її в електрічество.Такіе технології використовуються як на Землі, так і в космосі на М..
Установка сонячних батарей на дах
Сонце - це невичерпне джерело енергії (по крайней мере, на найближчі кілька мільярдів років). Але, щоб їм користуватися, потрібно установка сонячних батарей і додаткового устаткування, що забезпечує якісне функціонування всієї системи.На перший погляд може здатися, що це досить просто - прикріпив до даху фотоелементи, під'єднав їх проводами до електричного щитка, і тільки черпай сонячну енергію. Насправді, все набагато складніше через безліч дрібних, але значущих нюансів.Вибір місця установкиЩоб по максимуму використовувати можливості сонячних батарей, в першу чергу враховуються особливості їх..
Установка сонячних панелей на дах
Установка сонячних панелей на дахах багатоквартирних будинків - недоцільний крок з кількох причин. А ось їх установка на дахах приватних будинків і котеджів - це відмінне рішення. Хоч таке рішення все ще не можна назвати надто дешевим, в останні роки сонячні панелі стали більш доступними за ціною. Крім того, після окупності такий екологічний спосіб отримання електроенергії буде безкоштовним.Щоб користуватися всіма перевагами сонячного електропостачання, при установці сонячних модулів на дах потрібно виконати кілька важливих умов. Про них і піде мова далі.оцінка місцевостіРозташування будівлі, ..

Електрик Миколаїв, послуги електрика, електромонтажні роботи - myelectric.mk.ua

Електромонтажні послуги в місті Миколаїв і області. Для житлових і пром. об'єктів. Гарантія на всі види робіт. ☎ (099) 348-63-89

Електрик Миколаїв

Кожен співробітник нашої компанії - це фахівець в сфері електромонтажних робіт, надані нами послуги електрика виявляються максимально якісно і професійно. Наша фірма вже тривалий час надає всі види послуг пов'язані з електромонтажними роботами. Одним з видів послуг, які надає наша компанія - це електрик на будинок Миколаїв , який готовий виконати спектр найрізноманітніших електромонтажних робіт по дому якісно і в найкоротші терміни.

Наша компанія, орієнтована, на довгострокове сотрудічество з клієнтом, тому надаючи послуги електрика ми акцентуємо увагу на якість виконання роботи.

Велика відповідальність і мотивація, повна віддача в процесі виконання роботи - ось що дає нам можливість гарантувати високу якість послуг, що надаються нами клієнтам. А оцінкою якості роботи служать відгуки вдячних замовників нашої компанії.

Послуги електрика Миколаїв

Сьогодні наша компанія пропонує наступні послуги електрика Миколаїв :

 • прокладка електричного кабелю;
 • заміна або установка електрики в офісах, квартирах;
 • часткова або повна заміна електропроводки;
 • установка і збірка електрощитів;
 • установка вимикачів, електричних розеток;
 • навішування, підключення бра, світильників, люстр та інших світлотехнічних пристроїв;
 • штробление для електропроводки стін;
 • електромонтаж внутрішнього електрообладнання та освітлення;
 • установка телевізійних, телефонних, Internet-ліній і антен;
 • демонтажні, пусконалагоджувальні роботи.

Майстер нашої компанії під час виявиться за місцем проживання клієнта, відшукає і усуне причину несправності, проведе оцінку обсягу передбачуваних робіт. Також озвучить способи можливого усунення проблем, складе первинний кошторис і обговорить з клієнтом всі питання, що з'явилися в процесі роботи.

Спеціаліст завжди надасть допомогу клієнтові не тільки у виборі необхідного обладнання, матеріалів, але і в купівлі, транспортування їх на місце роботи. Крім цього майстер нашої фірми допоможе в кожному екстреному випадку незалежно від обсягу роботи, будь-то велика організація з необхідністю в комплексному обслуговуванні або типова домогосподарка з підключенням електричної плитки.

Електромонтажні роботи Миколаїв

Одна з найбільш важливих ролей під час будівництва або ремонту виконує монтаж високоякісного електропостачання. З цієї причини електромонтажні роботи Миколаїв надають весь спектр послуг не тільки в житлових приміщеннях, але і виробничих будівлях абсолютно будь-якої складності.

Електромонтажні роботи роблять тільки висококваліфіковані та досвідчені майстри, а найголовніше - якісно і в мінімально можливі терміни. Завдяки застосуванню виключно сучасних електроінструментів, електрообладнання та всіх необхідних сертифікованих матеріалів, в кінцевому рахунку, і досягається високий рівень якості зданих робіт.

Професіонали нашої компанії готові виконати повний спектр послуг в частині електромонтажних робіт - починаючи зі створення індивідуальної електронних схем, виконання демонтажних, пусконалагоджувальних робіт і завершуючи супровідними послугами. Нами виконуються електромонтажні роботи в офісі, будинку, квартирі, на виробничих підприємствах з урахуванням кожної державної норми і стандарти.

Наша компанія надає гарантію високої якості, безпеки та результативності електромонтажних робіт, що не завжди здатні запропонувати інші електромонтажні компанії. Політика нашої фірми - задоволення всіх потреб клієнта і якісно виконана робота!

Myelectric.mk.ua | електрик Миколаїв, електромонтажні роботи Миколаїв, послуги електрика Миколаїв, електрик на будинок Миколаїв © 2020